Hakkımızda

Üsküdar Anadolu Hastanesi

İlk olarak 1964 yılında hizmete açılan ve Anadolu Yakasının ilk özel hastanelerinden biri olan Özel Üsküdar Anadolu Hastanesi ilk olarak Melek Doğum Evi olarak şu anki binasında hizmetine başlamıştır.01.01.2009 tarihinde şu anki yönetimimiz hastaneyi devralmıştır. Hastanemiz yapılan tadilat ve düzen çalışmalarından sonra 01.06.2009 tarihinde tamamlan onarım ve düzen çalışmalarından sonra hastalarımızın hizmetine sunulmuştur.
Özel Üsküdar Anadolu Hastanesi’nin toplam oturum alanı 1300m²’dir. Hastanemiz zemin kattan başlamak üzere 6 katlı bir binadan oluşmaktadır. 2 erişkin yoğun bakım 2 bebek yoğun bakım olmak üzere toplam 20 yataklı bir hastane olarak devraldığımız tarih itibari ile siz değerli hastalarımıza kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmayı ilke edindik.
Koruyucu Hekimlik uygulamaları ve konforlu hastanesi ile “Kanıta Dayalı Tıp” felsefesini ilke edinerek, hasta memnuniyeti odaklı çalışan, sektöründe öncü uygulamalar geliştirmiş Üsküdar Anadolu Hastanesi, toplumun her kesiminden hastayı yüksek kalitede sağlık hizmeti ile buluşturmayı hedeflemektedir. Merkezimizde uzman doktorlarımız, profesyonel ekibimiz ve modern tanı yöntemlerimiz ile sağlığınızı sizin kadar önemseyen bir hizmet felsefesi ile çalışılmaktadır.

Kalite Politikamız

Bir kuruluşun üst yönetimi tarafından tanımlanan ve yazılı olarak beyan edilen, kalite ile ilgili bütün amaçları doğrultusunda kuruluşun misyonu ile vizyonu arasında kurulan köprüdür.

Vizyonumuz

Hastanemizin hizmet sunumu konusunda gelecekteki her tür bilimsel ve teknolojik gelişimlere sonuna kadar açık, çevremizde ve bölgemizde aynı statüde olduğumuz gerek resmi gerekse özel her kurum ya da kuruluşla ve her alanda etik kurallar çerçevesinde sürekli rekabet içinde halkımızın hak ettiği uluslararası standartta en kaliteli, en verimli, en güvenilir ve sürekli kendini yeniler tarzda kendisiyle rekabet eder gibi hizmet üretmektir.

Misyonumuz

Sağlık hizmeti almak için başvuran tüm hastalarımızın din, dil, ırk, cinsiyet ve sosyal sınıf farkı gözetmeksizin, hasta haklarına saygılı, hekim haklarına duyarlı, etik değerlere bağlı, hizmeti veren ile alan arasındaki iletişimin sağlam temeller üzerinde yürütülmesini sağlayıp, memnuniyeti sürekli hale getirmeyi, kaynakları etkin ve verimli kullanmayı, nitelikli sağlık hizmeti sunumunu sağlamayı çeşitli iletişim yolları ile hastaları sağlık hizmeti konusunda bilgilendirmeyi, sağlık hizmeti sunarken hasta ve yakınları ile kendi personelimizin de memnuniyetini önemsemektir.

Hastane Yönetimi

 • Yönetim Kurulu Başkanı

   

  irfan başpınar

  Op.Dr. İrfan Başpınar

 • Başhekim

  muharrem hoca

  Op.Dr. Muharrem Kuzkaya

 • Tıbbi Direktör

  alper hoca web 1

  Op.Dr. Alper Eroğlu

 • Başhemşire

  aycan hanım

  Aycan Üğüden

 • İdari Müdür

  müdür1

  Haydar Akın

HASTANE KALİTE YÖNETİMİ BİRİMİ