Bölümlerimiz

Acil Servis

acil servis

7 Gün 24 Saat Hizmet

Hayatın pamuk ipliğine bağlı olduğu anlarda profesyonellik daha da önem kazanır. 365 gün 24 saat, genişleyen ve modern tıbbi cihazlarla donatılan, yaya ve acil trafiği açısından ulaşım kolaylığı bulunan Acil Ünitemiz deneyimli sağlık kadrosu ile yılın 365 günü 24 saat hizmetinizde.

Tüm gerekli koşulların sağlandığı Acil Servisimizde; kaza sonrasında her türlü yaralanma, düşme, yanık, bayılma, kanama, ateş, solunum güçlüğü, kalp krizi, zehirlenme ile ilgili her türlü acil müdahaleler yapılıyor, gerektiğinde ameliyat tam teşekküllü acil ekibimiz tarafından hızla gerçekleştiriliyor.

Acil Hekimlerimiz

null
Dr. Çağdaş Akar
Acil Hekimi
null
Dr.Bilal Alan
Acil Hekimi

Genel Cerrahi

genel cerrahi

Genel Cerrahi Ünitemizde sık yapılan işlemler:
Apandisit ameliyatı
Safra kesesi ameliyatı (Laparoskopik cerrahi)
Tiroid (guatr) ameliyatları
Fıtık ameliyatları (kasık fıtığı, göbek fıtığı, kesi fıtığı)
Anorektal cerrahi (hemoroid, kıl dönmesi ameliyatları)
Meme hastalıkları ve cerrahisi
Endoskopi (Gastroskopi ve Kolonoskopi)

Genel cerrahi hastalıkları hakkında ayrıntılı bilgi için: www.genelcerrahi.net

Genel Cerrahi Doktorlarımız

null
Prof.Tayfun Yücel
Genel Cerrahi Uzmanı
null
Dr.Muharrem Kuzkaya
Genel Cerrahi Uzmanı
null
Dr.İrfan Başpınar
Genel Cerrahi Uzmanı

İç Hastalıkları (Dahiliye)

dahiliye

Günümüz modern tıbbında bilimsel ve teknolojik gelişmelere paralel olarak İç Hastalıkları birimi (Genel dahiliye) kendi içinde birçok yan dala ayrılmakla beraber erişkin hasta grubunun cerrahi dışı tüm şikayetlerinin direkt çözüm merkezi olmaya devam etmektedir.

Ateşli hastalıklardan metabolik hastalıklara, böbrek hastalığından, karaciğer hastalıklarına tüm sorunların başvuru ve çözüm merkezi İç Hastalıkları Ünitesi’dir.

null
Dr. Ahmet Kerem Güler
Dahiliye Uzmanı

Cildiye (Dermatoloji)

Deri, dış ortamla sürekli temas halinde olması nedeniyle hastalıkların oluşumuna açık bir organdır. Günlük yaşamda çevresel etkenler, kimyasal maddeler, alerjenler ve benzeri uyarıcılara sıklıkla maruz kalınması nedeniyle dermatolojik rahatsızlıkların ortaya çıkması kolaylaşabilir. Deride oluşabilecek hastalıklar bazı durumlarda estetik ve kozmetik sorunlara, bazı durumlarda günlük işlevlerin yerine getirilmesinde oluşabilecek zorluklara neden olabilir. Bu nedenle dermatolojik hastalıklar fark edildikleri andan itibaren derhal tedavi edilmelidir.

null
Dr. Ali Ercan Erdemlioğlu
Cildiye (Dermatoloji) Uzmanı

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

pediatri

Hastanemiz, çocuğunuzun beslenme, büyüme, gelişme takipleri, hastalıkların erken tanı ve tedavisi, aşı takibi yapılmakta, çocuk polikliniği ve yeni doğan ünitesi ile çocukluk çağının her türlü hastalıklarına hizmet verilmektedir.

Hastanemiz çocuk polikliniğinde bebeğin / çocuğun 16 yaşına kadar, tüm hastalıklarının teşhis ve tedavisi ile ilgilenilir.
Doğumsal hastalıklar, Bulaşıcı hastalıklar, Hepatit A, Hepatit B, Kabakulak, Kızamık, Kızamıkçık, Suçiçeği, Difteri, Boğmaca, Tetanos, Çocuk Felci, Menenjit, Akut İshaller, Gribal Enfeksiyonlar, Beslenme Bozuklukları vb. hastalıkların tanı ve tedavisi ile başarı ile yapılmaktadır.

null
Dr.Mehmet Kezer
Çocuk Hastalıkları Uzmanı

Kadın Hastalıkları ve Doğum

kadın dogum

Doğum: Anne adayının doğum şekline kendisi ve gebeliği süresince yardımcı olan doktoru birlikte karar vermelidir.

Servisimizde aşağıda yer alan doğum çeşitleri uygulanmaktadır:

– Normal doğum (24 saat hizmet)
– Ağrısız doğum (epidural anestezi)
– Sezaryen (acil durumlarda, 24 saat)

Ayrıca;
– Yüksek riskli gebeliklerin izlemi
– İkiz ve çoğul gebeliklerin takibi
– Gebelik eğitim programı gibi hizmetler verilmektedir.

Gebelik Sırasında Uygulanan işlemler:

– Üçlü tarama testi
– Anomali taramaları
– Servikal Sirkulaj
– NST (Nonstress test)
– Doppler Ultrasonografi incelemeleri

null
Dr. Yeşim Timuroğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
null
Dr. İrfan Serin
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Ortopedi ve Travmatoloji

ortopedi

Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü, kas-iskelet sistemindeki doğumsal ve edinsel hastalıkları hastanemizde yer alan tüm bölümlerle dayanışma ve işbirliği içinde inceleyen, teknolojinin geniş olanaklarından yararlanarak teşhis eden, hastalara en uygun medikal ve cerrahi tedaviyi bilimsel düzeyde planlayarak uygulamaktadır. Hastalar, tedavi planları ile ilgili olarak uzman doktorlarımız tarafından tüm ayrıntılarıyla bilgilendirilmektedir. Ortopedi ve Travmatoloji, teknoloji ve bilimsel ilerlemelerin ışığında en hızlı gelişen, değişen ve hatta kapsamı artan dalların başında gelmektedir.

null
Dr.Şuap Kibar
Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Kulak Burun Boğaz (KBB) Hastalıkları

kbb

Bölümümüzde, modern teknolojik donanım desteği ile yapılan çalışmalar; tıbbi, etik ve akademik açıdan en üst düzeyde yürütülmektedir. KBB ekibimizin, dünyanın en prestijli dergileri başta olmak üzere, ulusal/uluslararası dergilerde yayınlanmış yüzü aşkın bilimsel eseri bulunmaktadır. Hastanemizin KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Bölümü’ne başvuran hastaların; acil, poliklinik ve yatarak tedavileri gerçekleştirilmektedir.

null
Dr.Mahmut Oğurlu
Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı

Üroloji

roloji

Ürolojik hastalıkların değişik alt gruplarına ait tüm tetkik ve tedavi işlemleri için deneyimli bir kadro sahibi olan kliniğimiz, özellikle son yıllarda giderek daha yaygın uygulama alanı bulan ve sıklıkla da prostat cerrahisi ile taş hastalıklarında olmak üzere, günümüz teknolojisinin tıbbi uygulamalara sunduğu tüm kapalı ameliyat girişimleri için gereken sistemleri mevcuttur.

Üroloji kliniğinde mevcut öğretim üyesi ve uzman hekimler bölümde devamlı statüde olarak tüm gün hizmet vermektedir. Ürolojiyi ilgilendiren rahatsızlıklar erkeklerde, böbrekler, idrar yolları, idrar torbası, prostat bezi, penis ve testisler ile ilgili problemlerdir. Bayanlarda ise böbrekler, idrar yolları, mesane ve cinsel hastalıklar bu alana girmektedir.

null
Dr. Alper Eroğlu
Üroloji Uzmanı

Göz Hastalıkları

göz

Göz hastalıkları, çevresel ya da genetik faktörlere bağlı olarak gelişen ve çeşitli görme problemlerine yol açabilen fiziksel rahatsızlıklardır. Göz kapaklarında, gözü dış etkilere karşı koruyan ve saydam tabaka olarak bilinen göz zarında, gözyaşı kanallarında, göz merceğinde ya da gözü saran sinir dokularında meydana gelen her türlü hastalık göz hastalıkları olarak adlandırılır.

null
Dr.Mustafa Nil
Göz Hastalıkları Uzmanı

Ağız ve Diş Sağlığı

diş
null
Dr.Can Gökkurt
Ağız ve Diş Sağlığı

Radyoloji

radyoloji
  • Direkt Grafi (Röntgen)
  • Ultrasonografi
null
Dr.Hatice Gülin Sucak
Radyoloji Uzmanı